Format Kitap
Barkod 9789944717977
Yayın Tarihi 2019-10-30
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 28.Baskı
Sayfa Sayısı 68
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 155 X 205

Emeği Geçenler :
Yazar   : Behiç Ak

Mizah ustası Behiç Ak'ın, meraklı Memo ve arkadaşı Tombiş'in öykülerini anlattığı Tombiş Kitaplar minik okurlarıyla yeniden buluşuyor!

Her karışta yeni bir cevap,
her karışta farklı bir dünya!

Her yaştan kitap severin zevkle okuduğu Gülümseten Öyküler dizisinin yaratıcısı, mizah ustası Behiç Ak yazıp resimlediği Tombiş Kitaplar dizisinin ilk kitabıyla bu kez minik okurlarıyla buluşuyor. Yaşadığımız zamana kendine özgü çizgileri ve öyküleriyle hayat veren sanatçı, meraklı Memo ve arkadaşı Tombiş'in bu ilk öyküsünde, bir karışın kaç farklı anlama gelebildiğini ilgi çekici bir kurguyla anlatıyor. Çocukların kendi sorularını sormaları, kendi öykülerini yaratmaları için esin kaynağı olan Behiç Ak, kitabında onları fikir ve anlam üretmeye özendirirken, gelecekteki felsefe okumalarının da yolunu açıyor. Günışığı Kitaplığı'nın özenli bir tasarımla yeniden biçimlediği dizinin ikinci kitabı Bizim Tombiş Taştan Hiç Anlamıyor çok yakında kitapçı raflarında.

Tamirci Ali Usta'yla el sıkışan Memo, elinin iriyarı adamın avucunun içinde kaybolduğunu görür. Memo, karışının hep ufacık kalacağından kaygılanır. Acaba herkesin karışı nasıldır? Her rastladığına bunu sormaya başlar. Tabii, arkadaşı Tombiş'e de. Hayret! Amma da değişik karış vardır...

devamını oku..
Etiketler : ÇOCUK KİTABI
Kategori : Çocuk Kitaplar
% 20
indirim
44.00
Liste Fiyatı : 55.00
Kazancınız : 11.00
Stokta yok
Favorilere Ekle